Budownictwo przemysłowe

Hale przemysłowo magazynowe

MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY

Hale przemysłowo magazynowe stanowią podstawowe narzędzie każdego przedsiębiorstwa, które prowadzi działalność produkcyjną albo rolniczą. Odpowiednio zaprojektowany obiekt pozwoli Państwu w wygodny sposób realizować cele swojego zakładu bez konieczności martwienia się o higienę pracy oraz bezpieczeństwo pracowników i produktów znajdujących się na jego terenie.

Spółka Ekodynamic wykonuje hale dla swoich klientów już od ponad dwóch dekad. W tym czasie wykonaliśmy ogromną ilość zamówień, a współpraca z szerokim gronem zleceniodawców pozwoliła nam zdobyć ogromne doświadczenie, owocujące innowacyjnymi koncepcjami, dopasowanymi do indywidualnych preferencji naszych klientów. Szczycimy się wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowników – od inżynierów zajmujących się projektami, po kierowników budowy, spawaczy oraz monterów, a także nowoczesnym parkiem maszynowym.

Zaplecze technologiczne i logistyczne, jakim dysponujemy, gwarantuje perfekcyjną i terminową realizację zlecanych nam przedsięwzięć. Produkowane przez Ekodynamic hale przemysłowo magazynowe konstruowane są z wykorzystaniem wytrzymałych materiałów najwyższej jakości, dzięki którym wyróżniają się znakomitą odpornością na uciążliwe dla wielu lekkich konstrukcji silne opady śniegu oraz deszczu oraz mocny wiatr. Stosujemy nowoczesne i ergonomiczne rozwiązania, takie jak dachy pneumatyczne, dzięki którym temperatura wewnątrz hali jest utrzymywana cały czas na tym samym poziomie (co jest niezwykle istotne dla komfortu pracy i przy konieczności przechowywania produktów wrażliwych na zmiany). Dbając o kieszeń naszych zleceniodawców, propagujemy wznoszenie hal z dodatkowymi oknami pod dachem, dzięki którym światło słoneczne ma dostęp do wnętrza obiektu przez większą część dnia. Pragniemy także zaznaczyć, że każdy klient ma u nas zagwarantowaną pełną opiekę – od zlecenia projektu po odpowiednie rozstawienie obiektów i ich serwis.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.ekodynamic.com.pl/pl/hale-przemyslowo-magazynowe/, na której zapoznają się Państwo z naszą ofertą i dotychczasowymi realizacjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *