novastrefa architektura wnętrz

ADRES

ul. Hansa Christiana Andersena 12/14
44-121 Gliwice, woj. Śląskie

TELEFON

+48 799 965 704

EMAIL

biuro@novastrefa.com

WWW

novastrefa.com


Urządzanie własnego domu to prawdziwe wyzwanie. Trzeba nie tylko umieć jasno określić własny styl oraz wymagania, ale też znaleźć płaszczyznę porozumienia z pozostałymi domownikami i… wiedzieć cokolwiek na temat sztuki, jaką jest projektowanie wnętrz. Choć początkowo aranżacja domowej przestrzeni może pociągać i wydawać się całkiem przyjemną zabawą, częstokroć okazuje się, że jednak nie jesteśmy w stanie podołać temu zadaniu. Co zrobić w takiej sytuacji? Czy należy się poddać? Oczywiście, że nie. Wówczas możemy skorzystać z pomocy fachowca, jakim jest projektant wnętrz.

To specjalista, który z całą pewnością widział już niejedno i chętnie wprowadzi nas w szalony świat aranżacji, służąc dobrą radą i fachowymi wskazówkami na każdym kroku. Z jego pomocą projektowanie wnętrz rzeczywiście może okazać się proste i przyjemne. Jeśli sami do końca nie wiemy, jakiego stylu oczekujemy, bo tak wiele się nam podoba, możemy – wspólnie z projektantem – przejrzeć rozmaite aranżacje wnętrz i kolejno je omówić.

Koniecznie musimy przy tym wszystkim pamiętać, że ma być nie tylko ładnie, ale przede wszystkim wygodnie i funkcjonalnie. W końcu urządzamy nasze wnętrza dla nas i naszych bliskich, a nie na pokaz. Nawet te najpiękniejsze i najbardziej ekskluzywne nie będą nas cieszyć, jeśli nie będą zgodne z naszymi oczekiwaniami. Zadaniem dobrego projektanta jest stworzenie takiej aranżacji, która skradnie nasze serce i sprawi, że dom stanie się miejscem kojarzonym z ciepłą, rodzinną atmosferą, bezpieczeństwem i relaksem.