Obecnie na rynku jest wiele firm zajmujących się projektowaniem instalacji. Wystarczy przejrzeć oferty w internecie, a na pewno każdy znajdzie odpowiednią firmę wykonującą kompleksowe usługi w tym zakresie.
Profesjonalne biuro projektowe WOSAN ma odpowiednie nowoczesne oprogramowania, służące np. do wspomagania przeróżnych projektów. Ma odpowiednie doświadczenie i kadrę spełniającą specjalistyczne kryteria.
Projekty instalacji to wiele dziedzin usług m. in. projekty ogrzewania, projekty wentylacji i klimatyzacji, projekty kanalizacji sanitarnej, projekty kanalizacji deszczowej, czy projekty instalacji medycznej. Każda firma związana z tą branżą zatrudnia fachowców z odpowiednimi kwalifikacjami.
Projektant instalacji sanitarnych montuje, instaluje i oczywiście dba o prawidłowe funkcjonowanie różnych instalacji. Instalacji grzewczych i np. wodno-kanalizacyjnych. Usługi są dosyć kosztowne, ale na rynku panuje dość duża konkurencja i potencjalny klient ma możliwość wyboru odpowiedniej dla niego firmy.

INFORMACJE KONTAKTOWE:

WOSAN PROJEKTY INSTALACJI

Strona www: https://wosan.pl

inż. MAŁGORZATA KUDRA
+48 662 070 615

BIURO TECHNICZNE:

ul. Wiktorska 13/15 m. 10
02-587 Warszawa

tel. stacjonarny 0 22 114 21 10

Email: biuro@wosan.pl